Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

 Naši partneři:

www.stoklasa.cz


NÁVODY » Polymermanie - ovečky

Polymermanie - ovečky

Ovečky – náušnice.

Zhotovte si vlastní roztomilé náušnice, případně udělejte svým blízkým radost a překvapte je malým dárečkem, opravdu je to velmi jednoduché a měl by to dle tohoto návodu zvládnout i naprostý začátečník.

1)      Vytvořte si malou bílou kuličku a o trošku menší černou kuličku. (černá kulička bude obličej, pokud chcete ovečku s jinou barvou obličeje, tak na místo černé barvy použijte vámi požadovanou barvu např. tělovou atd.)

2)      Přitiskněte k sobě tyto kuličky tak, aby černá bylo mimo středovou osu a pokud možno měla tvar mírného oválku – hlavičky.

3)      Vytvořte si 4 malé kuličky a použijte je jako nožičky, kdy je jednoduše přimáčknete ze spodu k tělíčku.

4)      Udělejte si dlouhé tenké válečky z bílé barvy. Protože jsem pohodlný použiji pro tento účel extrudér s diskem právě pro tyto „šulánky“ Ten kdo extrudér nevlastní musí hold použít ruce a mooooooc trpělivosti :o) Tyto válečky následně nařežeme (pokud možno na stejné díly), které zakroutím jako hada v klubíčku viz. obrázek č. 5.

5)      Zakroucení malých nakrájených válečků do tvaru had v klubíčku, které nám mají imitovat ovčí vlnu - kudrlinky

6)      Tyto kudrlinky následně nanáším na tělíčko ovečky.

7)      Malé bílé kuličky jako očička, do nich ještě menší černé a naše ovečka ji vidí.

8)      Mašlička pro parádu. Opět jsem byl příliš pohodlný, než abych tvořil miniaturní mašličku, použil jsem mini vymačkávací vykrajovátko ve tvaru srdíčka a do prostřed jsem vložil kuličku.

9)      Mašličku umístním kolem krku.

10)   Ouška, která následně přitlačím k hlavičce. A už nás ovečka slyší :o)

11)   Ovečka, která čeká na vypečení a následné zavěšení na afroháček. Zavěšení provádím až na vypečené ovečce, kde si předvrtám malilinkatou dírku do které dám bižuterní šroubovací očko a mírně zakápnu lepidlem, nebo nalakuji celou ovečku a lak tak použiji jako pojistku před vypadnutím očka.